irsoal

پاسخ به سوالات دانشجویی پیام نوری ها در irsoal.com

1398/9/15
پاسخ به سوالات،مشکلات و دغدغه های دانشجویان پیام نور در سایت irsoal.com

دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین و گسترده ترین دانشگاه ایران، پذیرای بیش از هزاران دانشجو در رشته های مختلف است. 

براساس آخرین بررسی صورت گرفته دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بیش از 450 رشته و گرایش دارد که در بیش از 100 واحد دانشگاهی در سرتاسر ایران دایر هستند.

دانشگاه پیام نور دارای قوانین و مقررات مشخصی است که اگر دانشجویان از آنها اطلاع داشته باشند مسیر تحصیل و حتی ادامه تحصیل آنها را راحت تر می کند. قوانینی در مورد سنوات مجاز تحصیلی ، قوانین مربوط به معافیت های تحصیلی، مقررات امتحانات و مشروطی و ...

پاسخ به سوالات دانشجویی پیام نوری ها:

دانشجویان پیام نور همواره برای دریافت پاسخ این دست از سوالات خود با مشکل مواجه هستند. از این رو سایت irsoal.com بخشی را آماده کرده که کاربران عزیز بتوانند سوالات آموزشی و دانشجویی خود را ارسال و توسط کارشناسان مجرب پاسخ دریافت کنند.

برای این منظور کافیست ابتدا در سایت irsoal.com عضو شده و حساب خود را فعال کنید. سپس از طریق پنل کاربری خود و قسمت پیام ها (در حالت گوشی با یک پاکت نامه نمایش داده می شود) سوال خود را برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت سوال شما را پاسخ خواهند داد.

راهنمایی برای دریافت و تهیه کتب پیام نور:

یکی دیگر از مشکلات پیام نوری ها، تهیه کتب و منابع دانشگاست. irsoal.com برای این مورد هم راهکاری در نظر گرفته است. برای این امر از طریق قسمت پیام ها در قسمت پنل کاریری، نام کتاب مورد نظر خود را به همراه نام نویسنده برای ما ارسال کنید تا کارشناسان تهیه کتاب ، شما را راهنمایی کنند.(عضویت و فعالسازی حساب کاربری لازم است)

راهنمایی متقاضیان پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور:

دانشگاه پیام نور در هر سال و در دو نوبت ، از بین متقاضیان مقطع کارشناسی بدون آزمون پذیرش می کند. البته این پذیرش براساس سوابق تحصیلی است و شرایطی هم دارد مانند: معدل دوران تحصیل، بومی بودن ، ظرفیت دانشگاه و ...

کارشناسان سایت irsoal.com می توانند راهنمای خوبی برای شما در این زمینه باشند. اگر شک دارید که با معدل و شرایطی که دارین، در رشته و شهر مورد نظرتون پذیرفته می شوید یا خیر و یا می خواهید بدانید که شانستان در کدام رشته محل بیشتر است کافیست از طریق قسمت پیام ها در پنل کاربری سوال خود را برای ما ارسال کنید (عضویت و فعالسازی حساب کاربری لازم است)

آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور:

آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور در هر سال یکبار برگزار می شود. پذیرفته شدن در این آزمون هم راحت است، اگر شیوه آن را بدانید. کارشناسان سایت irsoal.com از این شیوه ها اطلاع دارند و می توانند شما را کمک کنند. کافیست عضو سایت شده و حساب خود را فعال کنید. سپس از طریق قسمت پیام ها در پنل کاربری سوال یا مورد خود را برای ما ارسال کنید و پاسخ خود را دریافت کنید.

 

ما اینجا هستیم تا شما دیگر نگرانی برای ادامه تحصیل در پیام نور نداشته باشید، پس نگران نباشید.

دوستان خود را به irsoal.com دعوت کنید.


نوشتن یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *