irsoal

پرسش و پاسخ سوالات دانشجویی پیام نوری ها

1398/12/10
حالا که به خاطر شیوع بیماری کرونا، قراره تو خونه بمونین، اگر سوال دانشجویی دارید می تونید از ما بپرسین

حتما تابحال اخبار مربوط به شیوع بیماری کرونا و بالطبع تعطیلی دانشگاه ها رو شنیدین.

دانشگاه پیام نور که تا پایان سال کل کلاسهای حضوری رو تعطیل کرد، ولی بخش اداری دانشگاه بازه و میتونین برای کارهاتون مراجعه کنین.

اما باز هم بحث عدم خروج از منزل برای جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا بحث مهم و حیاتی هست. از همین رو سایت irsoal تصمیم دارد با کمک کارشناسان مجرب خود، نسبت به پاسخ سوالات دانشجویی شما عزیزان اقدام کند. اینطوری دیگر لازم نیست برای یک سوال به دانشگاه مراجعه کنید.

کافیست سوال خود را از طریق راه های زیر برای ما ارسال کنید، تا راهنمایی لازم صورت پذیرد. اگر لازم باشد برای کارتان به دانشگاه مراجعه کنید، حتما همکاران من به شما خواهند گفت. به همین سادگی می توانید تا حد زیادی ازمراجعه حضوری به داتشگاه بی نیاز شوید.

اما راه های ارتباطی شما با ما

بخش ارسال نظر در پایین همین خبر

در انتهای همین خبر بخشی وجود دارد برای ارسال نظرات. شما می توانید سوال خود را با ذکر جزئیات برای ما ارسال کنید، ما نیز پاسخ شما را خواهیم داد و در همین صفحه می توانید آن را مشاهده کنید.

بخش پرسش و پاسخ سوالات دانشجویی پیام نوری ها

در سایت irsoal برای اعضای سایت امکانی وجود دارد که می توانند بعد از عضویت در سایت، از طریق پنل کاربری خود برای ما سوالات و نظرات خود را ارسال کنند. این قسمت خصوصی تر است و سوالات شما سریعتر و کاملتر پاسخ داده خواهد شد. پاسخ سوال شما تنها برای شما از طریق همان پنل کاربری قابل مشاهده است.

ادمین کانال تلگرام

سایت irsoal دارای یک کانال تلگرام است. این کانال ادمینی دارد که از کارشناسان قدیمی دانشگاست و به قوانین آگاه است. کافیست عضو کانال تلگرام سایت irsoal شوید، سپس سوال یا مشکل خود را از طریق ادمین که آدرس آن در بیو کانال درج شده برای ما ارسال کنید. ادمین ما در اسرع وقت پاسخ شما را خواهد داد.

کانال تلگرام irsoalofficial@

امیدواریم هرچه زودتر شرایط بوجود آمده بابت بیماری کرونا ویروس عادی شده و همه چیز به روال سابق خود برگردد. امیدواریم با این کار بتوانیم تا حد زیادی از سوالات و نگرانی های شما کم کنیم.

وب سایت جامع پیام نوری ها irsoal.com


نوشتن یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *