irsoal

کافی نت غیرحضوری irsoal، در خدمت دانشجویان پیام نور

1399/1/24
چنانچه کاری دانشجویی دارید که می خواهید به کافی نت مراجعه کنید، ابتدا به ما بگویید...

در این روزهایی که کشور به دلیل شیوع بیماری کرونا درگیر شرایط خاصی شده و اغلب مردم در قرنطینه هستند، دسترسی به برخی صنوف مشکل و ناممکن شده، از جمله کافی نت ها.

در فرودین امسال پیام های زیادی از سمت شما عزیزان برای ما ارسال شد مبنی بر اینکه به دلیل تعطیلی کافی نت ها نتوانسته اید انتخاب واحد کنید و یا برای برخی کارهای دانشجویی خود مثل آماده سازی فایلها وجزوات به مشکل خورده اید. ما در حد توان به برخی از شما عزیزان کمک کردیمف اما نتوانستیم جوابگوی همه شما باشیم و به همین دلیل متاسفیم.

اما حال با تجربه ای که کسب کردیم، آماده ایم خدمات امور دانشجویی شما عزیزان را با همکاری کارشناسان با تجربه سایت انجام دهیم.

کافی نت آنلاین irsoal

شما عزیزان می توانید چنانچه کاری دارید در مورد انجام کارهای دانشگاهی خود مثل انتخاب واحد پیام نور، تعیین و تغییر محل آزمون پیام نور، مشاهده نمرات یا ثبت اعتراض به آن، درخواست مهمان و معرفی به استاد در پیام نور، مشکل شرکت در کلاسهای مجازی پیام نور، دریافت فایل جزوه، تایپ تحقیق و مقاله و... به ما بگویید.. ما امور دانشجویی شما را با قیمتهایی پایین تر انجام خواهیم داد. (کارشناسان ما درخواست شما را بررسی می کنند و اگر نیاز باشد بصورت حضوری به دانشگاه بروید به شما اطلاع می دهند).

در مورد نمونه سوال هم که براحتی می توانید از خود سایت irsoal.com جدیدترین و کاملترین کتابچه نمونه سوالات پیام نور را به همراه پاسخنامه با کیفیتی بالا دانلود کنید.

این راه کار دو مزیت بزرگ دارد، اول اینکه کار شما توسط کارشناسانی انجام می شود که مدت زیادی در این حوزه فعال بوده اند و اگر به مشکلی هم برخورد کنند، یا راه کار آن را می دانند و یا می دانند به چه علت پیش آمده است. دوم اینکه می توانید در روزهای تعطیل و یا قرنطینه هم بدون خروج از منزل کار خود را انجام دهید.

در مرحله اول کارشناسان ما آماده اند که کارهای دانشجویی شما را انجام دهند، اما چنانچه کار دیگری دارید که مجبورید به کافی نت مراجعه کنید نیز به ما بگویید، درحد توان انجام خواهیم داد.

راه های ارتباطی با کافی نت غیرحضوری irsoal

برای ارتباط با ما و ارائه درخواست فعلا دو راه ارتباطی قرار داده ایم و در روزهای آینده با توجه به نیاز راه های بیشتری قرار می دهیم.

شما می توانید از طریق آی دی تلگرام pshakori@ و ایمیل irsoal.sup@gmail.com درخواست خود را برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما درخواست شما را بررسی و مبلغ آن را به شما خواهند گفت. در صورت تائید ادامه کار انجام خواهد شد. بزودی شماره تماس و شماره واتس آپ هم آماده سازی می شود تا دوستانی که می خواهند بتوانند از آن طریق هم امور خود را انجام دهند.

فراموش نکنید که شما می توانید برای دریافت نمونه سوال از منزل خود و مراجعه به سایت ما irsoal.com براحتی نمونه سوال درس مورد نظر خود را که شامل چندین دوره نیمسال است به همراه پاسخنامه دانلود کنید. همین الان عضو سایت irsoal.com شده و از مزایای بسیار آن بهره مند شوید.

 

کانال تلگرام جامع پیام نوری ها irsoalofficial@


نوشتن یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *