irsoal

دستورالعمل نحوه برگزاری امتحانات ترم تابستان 99 پیام نور

1399/5/11
با توجه به شیوع بیماری کرونا، دستورالعمل برگزاری امتحانات تابستان 99 پیام نور منتشر شد.

بتازگی اطلاعیه دانشگاه پیام نور در مورد نحوه برگزاری امتحانات ترم تابستان 99 منتشر شده است.

دراین اطلاعیه آمده است:

با توجه به استمرار شرایط خاص ناشی از بیماری کرونا و به منظور ارتقای کیفیت امتحانات و صیانت از سلامت دانشجویان، دستورالعمل نحوه برگزاری امتحانات ترم تابستان 99 دانشگاه پیام نور به شرح زیر اعلام می شود:

1- آزمون های دروس خودخوان تابستان 99 پیام نور

الف: برگزاری امتحانات دروس خودخوان تابستان 99 پیام نور، در همان زمانهای اعلام شده در تاریخ امتحانات تابستان 99 و بصورت متمرکز از طریق سامانه رسمی دانشگاه پیام نور برگزار می شود.

تبصره مهم: خودخوان شدن دروس در نیمسال تابستان 99 بصورت منطقه ای است. به عبارتی یک درس در شهر یا استانی ممکن است بصورت خودخوان باشد و امتحان پایان ترم از طریق سامانه متمرکز آزمون آنلاین پیام نور برگزار می شود، اما همان درس  در شهری دیگر استاد دارد و امتحان توسط خود استاد برگزار می شود. تنها دروسی که خودخوان شده است از طریق سامانه آزمون آنلاین پیام نور برگزار می شود و سایر دروس که استاد دارند، امتحان آنها توسط خود استاد برگزار می گردد.

ب: آدرس سامانه آزمون آنلاین پیام نور sanjesh.pnu.ac.ir می باشد.

برای آشنایی با سامانه سنجش و آزمون آنلاین پیام نور و مشاهده راهنمای تصویری نحوه شرکت در آزمون های آنلاین دروس خودخوان برروی لینک زیر کلیک کنید.

نحوه شرکت در آزمون دروس خودخوان ترم تابستان 99 پیام نور

ج: اسامی دانشجو-درس که باید از طریق سایت آزمون آنلاین در امتحان شرکت کنند، به واحدهای دانشگاهی استان یا شهر مربوطه اعلام می شود.

د: نوع امتحان (تستی یا تستی - تشریحی یا تشریحی) براساس نوع درج شده در لیست وضعیت منابع پیام نور می باشد و امتحان توسط اساتید مشخص شده هر استان تصحیح می شود.

هـ: کسانی که امکانات شرکت در آزمون آنلاین متمرکز را ندارند، روز قبل امتحان باید به دانشگاه مراجعه و اعلام کنند. از این دانشجویان بصورت حضوری امتحان گرفته می شود.

2- آزمون های دروس عادی تابستان 99 پیام نور(استاد دارند)

 آزمون این دروس همانند ترم دوم 99-98 ، توسط خود اساتید برگزار می شود. حال ممکن است از طریق اپلیکیشن پیام من و یا گروه های تلگرامی و واتس اپی و از طریق شبکه های مجازی

البته اگر واحدها بخواهند می توانند از سوالات متمرکز طراحی شده توسط سازمان مرکزی پیام نور استفاده کنند. برای این منظور باید درخواست خود را به سازمان اعلام کرده تا سوالات برای آنها ارسال شود.

بخشنامه دستور العمل برگزاری امتحانات پایان ترم تابستان 99 دانشگاه پیام نور

امتحانات تابستان99

 

 اینستاگرام instagram.com/irsoalpnu تلگرام t.me/irsoalofficial

 اینستاگرام instagram.com/irsoalpnu تلگرام t.me/irsoalofficial

 

برای اطلاع از جدیدترین اخبار و اطلاعیه های دانشگاه پیام نور با ما همراه باشید.

اینستاگرام   instagram.com/irsoalpnu

تلگرام  t.me/irsoalofficial

 

ما را به دوستان خود معرفی کنید. وب سایت نمونه سوالات و اخبار پیام نور irsoal.com


نوشتن یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *