irsoal

نمونه سوالات پیام نور، کمکی بزرگ برای آمادگی آزمون های استخدامی

1399/7/23
نمونه سوالات پیام نور کمک بسیار خوبی برای آمادگی آزمونهای استخدامی و وکالت می باشد.

دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی کشور از همان ابتدای تاسیس پایه و اساس کار خود را بر تدریس منابع و رفرنس های رسمی و کتب قرار داد. بدین ترتیب که در ابتدای هر ترم برای تمامی رشته ها و دروس، منابع معتبر معرفی و در پایان ترم براساس همان منابع امتحانات را بصورت چهارگزینه ای ، سراسری و سازمان یافته برگزار می نماید (البته به جز دو ترم اخیر که به علت شیوع بیماری کرونا امتحانات بصورت الکترونیکی و توسط اساتید برگزار شد . البته باز هم براساس همان کتاب های معرفی شده دانشگاه).

این موضوع با اینکه کار پاس کردن دروس رو برای دانشجویان سخت تر کرده، اما دو مزیت بزرگ دارد:

1- دانشجویان در طول ترم منابع و کتب جامع را برای هر درس مطالعه می کنند و همین امر سبب می شود تا اطلاعات آنها بیشتر از دانشجویان سایر دانشگاه ها باشد که به جزوات اکتفا می کنند.

2- برگزاری امتحانات سراسری و هماهنگ و سازمان یافته از طرف دانشگاه ، دانشجویان رو بیش از بیش با روش های تست زنی، تقسیم بندی زمان امتحان ، حجم بندی کتب برای مطالعه و... آشنا می کند.

شاید به همین دلیل است که دانشجویان پیام نور از موفق ترین داوطلبها در آزمون های مقاطع بالاتر و یا آزمون های استخدامی دولتی و آزمون استخدامی آموزش و پرورش محسوب می شوند.

نمونه سوالات پیام نور کمکی بزرگ برای آمادگی آزمون های استخدامی

اگر تابحال در آزمون های استخدامی سراسری و یا شرکت های خصوصی ویا آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کرده باشید، حتما می دانید که سازمان مربوطه برای آزمون استخدامی، دروس مشخصی را  براساس رشته داوطلب و رسته شغلی معرفی می کند.

بدین ترتیب در آزمون استخدامی از همان دروس اشاره شده سوال طرح می شود.

حال برای داوطلب سوال پیش می آید که کدام منابع و کتب و یا نمونه سوال رو برای آمادگی جهت آزمون استخدامی باید مطالعه و بررسی کند.

تجربه ثابت کرده که منابع و کتبی که دانشگاه پیام نور برای دانشجویان خود معرفی و مشخص می کند معتبرترین و کاربردی ترین منابع هستند. بدین ترتیب سوالات پایان ترم پیام نور نیز که براساس همان منابع طراحی می شود، جامع ترین و بهترین مورد برای آمادگی آن دروس هستد.

بنابراین پیشنهاد می شود چنانچه آزمون استخدامی در پیش رو دارید، جهت آمادگی آزمون منابع دروس اشاره شده را براساس منابع دانشگاه پیام نور تهیه کنید و همچنین حتما نمونه سوالات دوره های گذشته دانشگاه پیام نور را برای هر درس بررسی کنید.

 چنانچه این کارها را انجام دهید ، به شما اطمینان می دهم که بیش از 60 درصد برای آزمون استخدامی آماده می شوید.

نمونه سوالات و منابع پیام نور را چگونه تهیه کنم؟

برای تهیه نمونه سوالات دروس دانشگاه پیام نور حتما دقت داشته باشید که سوالات به همراه پاسخنامه معتبر باشد و اگر بتوانید نمونه سوالات چندین نیمسال را در قالب یک فایل تهیه کنید که چه بهتر.

سایت irsoal.com برای راحتی شما عزیزان، نسبت به آماده سازی نمونه سوالات ادوار مختلف پیام نور به همراه پاسخنامه های معتبر و رسمی و بصورت دفترچه ای(هردفترچه شامل چندین نیمسال آزمون به همراه پاسخنامه است) اقدام کرده است.

شما می توانید از سایت irsoal، نمونه سوالات دروس آزمون استخدامی خود را دانلود کنید. با مطالعه دفترچه های سوال ما، شما تا حد زیادی خود رابرای آزمون استخدامی آماده کرده اید.

همچنین اگر به دنبال منبع و کتاب معتبری برای دروس آزمون استخدامی هستید، با عضویت Vip در سایت ، می توانید از همکاران ما راهنمایی و کمک دریافت نمایید.

برای این کار کافیست در سایت ابتدا عضو شوید. سپس از بین طرح های فعالسازی ، طرح Vip را انتخاب کنید.

بعد از فعالسازی حساب کاربری می توانید از طریق بخش پیام ها در پنل کاربری، سوال و درخواست خود را برای ما ارسال کنید. همکاران من در اسرع وقت شما را برای تهیه منابع و کتب معتبر جهت آزمون استخدامی راهنمایی خواهند کرد.

البته راهنمایی جهت تهیه منابع برای اعضای Vip سایت، از طریق ایمیل و ادمین تلگرام نیز صورت می پذیرد.

استفاده از سوالات پیام نور برای آمادگی جهت آزمون وکالت

بطور جد پیشنهاد می کنم اگر می خواهید در آزمون وکالت شرکت کنید، حتما نمونه سوالات دانشگاه پیام نور که برای دروس آزمون وکالت است را از سایت ما دریافت و بررسی کنید.

نمونه سوالات رشته حقوق پیام نور قرارگرفته در سایت irsoal، از کاملترین و معتبرترین منابع اینترنت هستند که با پاسخنامه های معتبر و درست شما را آماده آزمون وکالت می کند.

------------------------------------------------

اگر آزمون استخدامی دولتی، آزمون استخدامی آموزش پرورش و یا حتی آزمون استخدامی در شرکتهای خصوصی در پیش دارید، حتما همین الان نمونه سوالات دروس خود را از سایت دریافت کنید. کافیست نام درستون رو در قسمت جستجوی سایت بانک نمونه سوالات پیام نور irsoal وارد کنید تا نمونه سوالات موجود و پیشنهادی برای شما نمایش داده شود.

همچنین اگر احیانا سوالی دارید از طریق بخش ارسال نظر در پایین همین خبر و یا شبکه های اجتماعی با ما در میان بگذارید.

اینستاگرام   instagram.com/irsoalpnu

تلگرام  t.me/irsoalofficial

 


نوشتن یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *