irsoal

تاریخ اعلام نتایج پذیرفته شدگان کنکور و یا بدون کنکور سال 99

1399/7/17
سازمان سنجش بتازگی زمان اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون سراسری و پذیرش بدون کنکور ...

ثبت نام پذیرش بدون کنکور مقطع کارشناسی سال 99 دانشگاه ها و موسسات دولتی، ازاد، پیام نور و غیرانتفاعی در روز 14 مهرماه به پایان رسید وداوطلبان بسیاری منتظر اعلام نتایج انتخاب رشته خود هستند.

براساس پیش بینی ها در مجموع نزدیک به یک میلیون و سیصدهزار نفر از متقاضیان ورود به دانشگاه در مقطع کارشناسی، یا از طریق کنکور و یا پذیرش براساس سوابق تحصیلی در سال 99 انتخاب رشته کرده اند. برای تمام این تعداد صندلی خالی در دانشگاه ها وجود دارد و شاید حتی بیشتر، اما مساله مهم این است که توازن بین رشته ها وجود ندارد و برای برخی رشته ها رقابت بسیار است و برخی اصلا متقاضی ندارند.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری و پذیرفته شدگان بدون کنکور کارشناسی سال 99

نتایج پذیرش بدون کنکور و براساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها و موسسات اموزشی در مقطع کارشناسی سال 99، در روز 24 مهرماه از طریق سایت سنجش منتشر خواهد شد.

براساس پیش بینی ها و اعلام غیررسمی سازمان سنجش، درهفته اول آبان نتایج انتخاب رشته کنکور سراسریدر مقطع کارشناسی از طریق سایت سنجش منتشر خواهد شد.

منتخبین و پذیرفته شدگان پس از اعلام نتایج ، در زمان هایی که از طریق دانشگاه های مقصد آنها اعلام خواهد شد برای ثبت نام و تکمیل پرونده مراجعه خواهند کرد.

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه پیام نور در سال 99

دانشجویانی که دانشگاه پیام نور را برای ادامه تحصیل انتخاب کرده اند، احتمالا سه الی چهار روز بعد از اعلام نتایج با اطلاعیه دانشگاه پیام نور می توانند ثبت نام اولیه خود را از طریق سیستم گلستان پیام نور انجام داده و برای تکمیل پرونده فیزیکی زمان مراجعه دریافت کنند.

به محض مشخص شدن زمان دقیق و نحوه ثبت نام در دانشگاه پیام نور حتما از طریق بخش اخبار پیام نور سایت irsoal اطلاع رسانی خواهیم نمود.

------------------------------------------------------------

پیشنهاد می کنم حتما ما را دنبال کنید و اگر احیانا سوالی دارید از طریق بخش ارسال نظر در پایین همین خبر و یا شبکه های اجتماعی با ما در میان بگذارید.

اینستاگرام   instagram.com/irsoalpnu

تلگرام  t.me/irsoalofficial

 


نوشتن یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

  1. نتایج بیاد دیگه تمومه، میریم برای ثبت نام دانشگاه؟

    • 1399/7/21

      سلام. بله ان شاالله، بعد اینکه نتایج اومد و به امید خدا قبول شده بودین، با مراجعه به سایت دانشگاهی که قبول شدین از نحوه و زمان ثبت نام و تکمیل پروندتون مطلع میشین